Ді Реста чекає на "справжню пригоду" у Канаді

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:21, 08/06/2011 ,

di-resa.jpg (30.43 Kb)Пілот команди Force India Пол ді Реста з нетерпінням чекає гонку в Монреалі, кажучи, що це буде для нього «справжньою пригодою».


25-річний шотландець переконливо почав свій дебютний сезон у Формулі-1, але визнає, що гонка на трасі імені Жіля Вільнева стане йому справжнім викликом, оскільки досвіду в пілотуванні тут у нього зовсім немає.

"Гонка в Монреалі стане для мене справжньою пригодою, - сказав він. - Я ніколи не пілотував тут раніше, таким чином, я повинен буду зробити все, щоб, якомога швидше, на вільних практиках вивчити її профіль. На папері він виглядає як достатньо прямий трек , з шиканами і повільними поворотами, але поки я не вийду на трасу не зможу сказати з упевненістю, які його виняткові особливості. Я довго готувався на тренажері, де я зрозумів, що тут важлива буде швидкість на прямолінійних ділянках. Саме тому всі будуть використовувати налаштування болідів з низькою притискною силою, це теж буде першим досвідом для мене. Минулого року я пілотував болід з низькою притискною силою на вільній практиці в Монці і повинен зізнатися, що це сильно відрізняється від пілотування з максимальною притискною силою ".

теги  Пол ди Реста, Гран-Прі Канади

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини