Ді Монтеземоло: будемо боротися за перемогу, інше для Ferrari неприйнятне

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:37, 03/07/2011 ,

luka-di-montezemolo-pokinul-post-prezidenta-fiat-.jpg (14.35 Kb)
Президент Ferrari Лука ді Монтеземоло підбив підсумки перших перегонів чемпіонату, зазначивши, що зміни в регламенті Формули-1 і прихід шинників Pirelli дозволили зробити чемпіонат, більш цікавим.

"Останні кілька днів я постійно підтримую зв'язок зі Стефано Доменікалі та інженерами команди, - цитує ді Монтеземоло офіційний сайт Ferrari. - Вони посилено працюють, і це помітно, якщо оцінювати результати Ferrari на початку сезону і зараз. Я не хочу нічого чути про важку ситуацію у чемпіонаті. Треба боротися, прогресувати від перегонів до перегонів і на кожному етапі боротися за перемогу, оскільки інше для Ferrari неприйнятне. Зараз ми вже починаємо говорити про болід 2012 року, що цілком логічно, адже половина чемпіонату вже позаду і потрібно готуватися до наступного. Я вірю в Доменікалі і команду і переконаний, що результати їх роботи буде видно в наступному році.

Якщо говорити про чемпіонат у цілому, то сезон Формули-1 почався дуже позитивно. Непередбачувані перегони, велика кількість обгонів, змагання до самого фінішу були цікаві вболівальникам на трибунах і телеглядачам. Це було однією з цілей організаторів чемпіонату, і цього вдалося досягти. Мені хотілося б привітати Pirelli з поверненням у Формулу-1 - ми працюємо з ними довгий час і раді співпрацювати і в Формулі-1.

Що стосується нового регламенту на мотори, то я радий, що здоровий глузд переміг - турбовані V6 з 2014 року є правильним вибором. Підсумковий результат зміни регламенту показує, що ми можемо дійти компромісу, працюючи на благо спорту і поважаючи інтереси кожного учасника Формули-1 ".

теги  Ferrari, Лука ді Монтеземоло


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини