Деякі заборони ФІА набудуть чинності вже цього уік-енду

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:39, 22/06/2011 ,

799556.jpg (.92 Kb)
Обмеження на використання енергії вихлопних газів в роботі дифузора вступлять в силу перед Гран-Прі Великобританії, але деякі наслідки рішення федерації ми побачимо вже в цей уік-енд.

Деякі команди використовували під час фінальної кваліфікаційної сесії особливий режим двигуна, що значно підвищує ефективність роботи видувного дифузора. У такому режимі двигун не міг працювати тривалий час, тому перед стартом налаштування змінювалися.

Директор гонки та делегат ФІА Чарлі Вайтінг інформував команди про те, що у Валенсії картографію двигуна не можна буде змінити між кваліфікацією і гонкою, тому ті, хто використав унікальні режими роботи мотора у кваліфікації, позбудуться цієї переваги вже на Гран-Прі Європи.

Відтепер режими роботи двигуна можна змінити тільки на першому піт-стопі, а стартувати гонщики повинні з тими ж налаштуваннями, що використовувалися в кваліфікації. Під час піт-стопа, за необхідності, інженери зможуть підключити до машини комп'ютер і внести зміни до програми роботи двигуна, але це потребуватиме певного часу.

теги  ФІА, Чарлі Вайтінг, Гран-Прі Європи

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини