Деякі подробиці Нового регламенту на мотори

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:48, 23/06/2011 ,

12454368-fia-image-large.jpg (24.12 Kb)Стало відомо про деякі подробиці рішень, прийнятих на лондонській зустрічі Комісії Формули-1. Окрім принципової угоди про те, що нинішні мотори будуть використовуватися у Гран-Прі ще два з половиною роки, а потім їм на зміну прийдуть V-подібні турбо-«шістки», представники команд погодили і ряд додаткових параметрів.


По-перше, максимальні оберти двигуна з 2014 року обмежать до позначки 12 000 (зараз - 18 000 об / хв). Паливну ефективність планується підняти в середньому на третину, тому перші розрахунки показують, що потужність двигунів залишиться приблизно на рівні нинішніх 750 к.с.
Особливо наголошується, що буде додатково випущено серію документів, покликаних регламентувати витрати і не допустити «гонки озброєнь». Жоден з виробників не повинен отримати вирішальну перевагу над іншими. Досягти цього можна, скажімо, ретельно контролюючи фінансові та людські ресурси, витрачені на роботу над проектом.

Відзначимо, що без змін залишилися плани про підвищення потужності KERS - вже з 2013 року система стане розвивати не 60, а 120 кВт (близько 163 л.с.). Очікується, що надалі гібридні технології будуть все сильніше проникати в Формулу-1.

теги  ФІА, регламент

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини