Девід Култхард: У нинішньому сезоні найбільше постаралися в Pirelli

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:37, 08/08/2011 ,

43007.jpg (21.67 Kb)

Колишній пілот Формули-1, а нині коментатор ВВС, Девід Култхард дав коротку оцінку роботи новинок у першій половині сезону. На його думку, найкращим чином виглядали шини Pirelli, оскільки завдяки їм гонки стали більш видовищними. Крім того, британець відзначив і KERS, але вже в іншому контексті.

"Знімаю капелюха перед Pirelli за те, що їм вдалося створити після не зовсім хорошого дебюту на зимових тестах, - написав Култхард у своїй колонці у виданні The Telegraph. - Шини, які характеризувалися високим ступенем зносу, перетворили деякі гонки на справжнє шоу. Визначено, в нинішньому сезоні в Pirelli краще за всіх постаралися.

Якщо ж говорити про KERS, то не можна не помітити, що особливої користі ця система не принесла. До того ж, її складно оцінити, тому що інформація про її роботу швидше видно на графіках під час телетрансляцій. Гадаю, технології, які приховані від глядацьких очей, великого сенсу не мають. Якби можна було встановити на боліді сигнальну лампочку для повідомлення про включення KERS і витрату заряду батареї, ситуація б прояснилася ".

теги  Девід Култхард


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини