Девід Култхард: Феттель багато чого довів ще у Toro Rosso

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:18, 21/10/2011 ,

getimg.phpvv.jpg (26.8 Kb)Зовсім недавно бос Mercedes Росс Браун говорив про те, що дворазовий чемпіон світу Себастьян Феттель зможе по-справжньому розкрити свій потенціал, тільки коли буде брати участь крок за кроком у розробці боліда, який необхідно перетворити із слабкого на конкурентоспроможний. На думку Девіда Култхарда німецький пілот, ще виступаючи за Toro Rosso, виявив чимало лідерських якостей і зміг вивести команду на рівень переможців Гран-Прі.

"Було б цікаво поглянути на те, як Себастьян працював би у команді, яка не володіє кращим болідом у пелотоні, - сказав Браун. - Цікаво, яку роль він відіграв би у розробці машини, чи зміг би він створити кращу?"

У відповідь на таку заяву британця Девід Култхард навів виступ Феттеля у команді Toro Rosso.

"Я дуже поважаю думку Росса Брауна з цього питання, проте, вважаю, що результати Феттеля у Toro Rosso говорять про його лідерські якості і здібність довести досить слабкий болід до рівня, необхідного для перемоги, - цитує Култхарда Autosport. - Хто б міг подумати, що вони здатні виграти гонку? Але йому вдалося завоювати поул і здобути впевнену перемогу. Зараз Себастьян - дворазовий чемпіон світу, і це цілком заслужено ".

теги  Mercedes, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини