Даніель Ріккіардо: Моя мета - випередити Вітантоніо і пілотів Marussia Virgin

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:56, 05/08/2011 ,

daniel-ricciardo.jpg (14. Kb)

Даніель Ріккіардо розповів, що поставив собі за мету у цьому сезоні випередити напарника по команді HRT Вітантоніо Ліуцці і обох пілотів Marussia Virgin Racing.

Нагадаємо, що 22-річний австралієць дебютував у Сільверстоуні, замінивши Нараїна Картікеяна. Австралієць фінішував вісімнадцятим в Угорщині, випередивши Ліуцці, а у Німеччині і Великобританії був останнім (19-им). Він вважає, що йому потрібно ще трохи часу, щоб зрозуміти болід, і тоді він зможе продемонструвати весь свій максимум.

"Мені треба продовжувати вчитися, - сказав Даніель Ріккіардо. - Я думаю, що з кожною гонкою я буду розуміти болід все краще і краще. Я хотів би випередити Тімо, Жерома і, звичайно ж, Вітантоніо.
Я повинен ставити перед собою високі цілі. Це допоможе мені у майбутньому. У Канаді Тоні фінішував тринадцятим. Це дуже високий результат. Вітантоніо довів, що він дуже досвідчений і швидкий. У Сільверстоуні я був далекий від його темпу. Але в Угорщині мені вдалося обігнати італійця.

Я не сподіваюся на удачу. Я хочу завдяки кропіткій важкій праці обігнати його. А поки що мені треба освоїти ще багато нової інформації. Я хочу показати кращий результат з часу команди за її коротку історію".

теги  Даніель Ріккіардо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини