Дані Клос: Для Формули-1 потрібні талановиті і багаті пілоти

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:28, 18/11/2011 ,

gp2-lg.jpg (85.21 Kb)Пілот GP2 Дані Клос, який мітить у наступному сезоні стати пілотом Формули-1, вирішив без приховування розповісти, що потрібно для того, щоб потрапити до королівських гонок.

"Для всіх бажаючих потрапити у Формулу-1 потрібно всього дві основні речі - талант і великі гроші, - сказав Клос. - Звичайно, пілоту не будуть відразу говорити про фінанси, його подивляться на тестах, скажуть який він хороший і швидкий пілот, але світ Формули-1 такий, що без грошей сюди немає сенсу йти. Щоб конкурувати, стайні вимагають до свого бюджету додаткові спонсорські гроші. Пілот, що йде до будь-якої з команд, не має іншого виходу, як погодиться на ці умови. Є й винятки, але вони поодинокі .

Що стосується мене, то я готовий прийти у Формулу-1. Я маю великий досвід виступів у GP2, багато досяг у цій гоночної серії. Прийшов час робити наступний крок, а він полягає у переході навіть до команди аутсайдера чемпіонату Формули-1. Більше того, я згоден і на роль запасного пілота, за умови, що мені при цьому дозволять брати участь у молодших серіях ".

теги  Дані Клос


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини