Cosworth: Спека та вологість може вплинути на потужність двигуна

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:59, 04/04/2011 ,

81_main.jpg (50.02 Kb)

Мотористи Cosworth цього року поставляють двигуни для трьох команд - Williams, Marussia Virgin Racing і HRT. Перед початком Гран-Прі інженери компанії розповіли про те, з якими труднощами можуть зіткнутися їх клієнти на другому етапі сезону."Ключові чинники - висока температура і вологість, що впливають на потужність мотора. Ми використовуємо певні параметри при налаштуванні двигунів, щоб компенсувати ефект від зовнішніх чинників в країнах з подібним кліматом - як і в Сінгапурі. Через високий вміст в повітрі пари води, енергія займання палива зменшується, що скорочує потужність.

Через спекотну погоду можуть виникнути труднощі з системою охолодження, але в цьому випадку велика вологість навіть допомагає дещо збільшивши ефективність роботи радіаторів.

На малайзійській трасі цікаве поєднання поворотів - є і повільні, і швидкісні, і дві швидкісних прямих. На кожній з них гонщик більше десяти секунд їде з повністю натиснутою педаллю газу отже майбутній етап стане хорошою перевіркою для двигунів - з точки зору загальної керованості, використання моменту, що крутить, і надійності в різних режимах".

теги  Cosworth, двигуни, Williams, Marussia Virgin Racing, HRT


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини