Чергові чутки про Force India

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:52, 20/01/2013 ,

61_2.jpg (10.29 Kb)Німецький портал Motorsport-Total, з яким співпрацюють вельми інформовані журналісти, без посилання на конкретні джерела, пише, що Force India може відмовитися від продовження співпраці з Полом ді Реста.


Поки це тільки припущення, але будуються вони на наступній логіці: оскільки Віджей Малья опинився в кризовій фінансовій ситуації, ходять розмови про те, що команда може змінити власників.

За відомостями Motorsport-Total, Force India вже підписала контракт з Адріаном Сутілом, якому гарантована підтримка його традиційних німецьких спонсорів. Формальні домовленості з ді Реста теж існують, але можуть бути розірвані, якщо нові інвестори команди захочуть запросити в напарники Сутілю ще одного гонщика, який володіє солідним бюджетом - на відміну від шотландця.

Тому місце ді Реста залишається під питанням, незважаючи на контракт. Очевидно саме цим пояснюються зволікання команди з офіційним оголошенням складу. Як будуть розвиватися подальші події, стане ясно в найближчі тижні. Зрозуміло, поки команда заперечує наявність форс-мажорної ситуації, запевняючи, що всі чутки про фінансову кризу - безпідставні.

теги  Force India


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини