Чарлі Вайтінг обіцяє успішний дебют Гран-Прі Індії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:17, 24/09/2011 ,

be25192756e2106f17d377e2d983df8d3bdb41.jpg (53.99 Kb)Іспанська газета Marca в одному з останніх матеріалів про дебютний етап в Індії опублікувала кілька фотографій, на яких видно, що організаторам Гран-Прі ще рано говорити про готовність до прийому гостей.
Зокрема мова у доповіді йшла про те, що саме будівництво автодрому та прилеглої інфраструктури ще далеке від завершення. На фотографіях видно ж місця на піт-лейні, на яких навіть не укладено асфальт, наявність великої кількості будівельного сміття навколо будівель, боксів і на прилеглих територіях, крім того окремо показана головна трибуна, яка перебуває лише на середині стадії будівництва. Іспанські журналісти припустили, що дебютне Гран-Прі Індії може стати повторенням корейського етапу, після якого маса критики прозвучала від шанувальників автоспорту, які були "приємно здивовані" умовами свого перебування на гоночному вік-енді.

Але делегат ФІА Чарлі Вайтінг поспішив заспокоїти скептиків, висловивши впевненість після відвідування автодрому у передмісті Делі, що місцевий етап буде мати величезний успіх у гостей заходу.

теги  Гран-Прі Індії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини