Caterham про підготовку до сезону-2012

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 28/01/2012 ,

caterham-team-lotusi.jpg (52.3 Kb)Технічний директор команди Caterham Майк Гаскойн розповів про те, як його оновлена стайня готувалася до сезону-2012 і вела роботу над створенням боліда СТ01.

"Ще з літа ми почали готуватися до нового сезону, - прокоментував рівень підготовки команди до сезону Гаскойн. - Ми провели дослідження розвитку технологій своїх прямих конкурентів, проаналізували свої технічні можливості і стали планомірно готуватися до сезону-2012. На проектування нового боліда істотно вплинули зміни у регламенті, які відбилися на зовнішньому вигляді боліда - носовий обтічник боліда став дещо низьким і подовженим. Повірте, що подібні технічні рішення ви побачите не тільки у нас, така конструкція сприяє більшому проходженню повітряних потоків по днищу боліда.

Нестандартно ми підійшли до підготовки до краш-тестів ФІА. Ми вирішили провести їх якомога раніше, щоб отримати більше часу в роботі з болідом. Майже весь час ми витратили на роботу з аеродинамікою, яка стала більш ефективною у порівнянні з минулим роком. Всі роботи пройшли без проблем і тупикових відгалужень, які сильно гальмували нас минулої зими, цього разу все пройшло як по маслу.

Окреме спасибі нашим діловим партнерам в особі Renault і Red Bull, які надали нам двигуни і коробку передач, а також супутню електроніку. Ми впевнені, що це обладнання допоможе нам у досягненні поставлених цілей - перші очки.

Що ще приємно, так це нормально працюючий KERS, який дасть нам так необхідний приріст у швидкості. По-перше, це дасть нам можливість показувати хороший результат у кваліфікації, по-друге, підтримувати стабільний темп у перегонах.

Що ж, тести і сезон вже скоро починаються, і ми перевіримо, хто є хто ".

теги  Caterham


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини