Caterham: Ми задоволені партнерськими відносинами з Red Bull

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:20, 29/03/2012 ,

22_index.jpg (7.3 Kb)Головний інженер команди Caterham Джоді Еггінгтон перед початком сезону-2012 серйозно побоювався проблем, які могли виникнути з новою системою KERS, що поставляється у цьому році від команди Red Bull, проте ці страхи виявилися марними.


"Нове обладнання завжди викликає сумніви, від кого б воно не поставлялося, - прокоментував свої роздуми Еггінгтон. - Тим більше, що у минулому році в Red Bull і у самих були великі проблеми з цією системою. Але, як показали вже передсезонні тести, всі мої переживання виявилися марними. Нова система KERS ідеально вписалася в наш болід, і поступово ми змогли досягти високої ефективності і безперебійності у його роботі.

Щоб ця система добре працювала, потрібно все правильно налаштувати і синхронізувати її з гальмами, а їх робота на кожній окремій трасі різна. Тому на кожен етап ми підбираємо унікальні настройки.

Ми задоволені партнерськими відносинами з Red Bull, дякі тісно співпрацюють з нашими фахівцями і допомагають при найменших проблемах. Без робочої KERS у нас би ніколи не з'явилося можливості боротися з суперниками на трасі, так як з KERS приріст у швидкості і часі на колі досить відчутний ".

теги  Caterham, Джоді Еггінгтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини