Caterham: Мене повністю задовольнили результи тестів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:29, 12/02/2012 ,

index3e.jpg (6.26 Kb)Технічний директор команди Caterham Майк Гаскойн перебуває у піднесеному настрої після вдалих заїздів свого улюбленця Хейккі Ковалайнена. Крім того, Гаскойн в інтерв'ю з журналістами висловив подяку своїм партнерам топ-командам, які своїми передовими технологіями допомогли команді зробити великий стрибок уперед.

"Мене повністю задовольнили результи тестів, особливо порадував Хейккі, - прокоментував свою наснагу Майк. - Він відмінно впорався з новим болідом і допоміг нам оперативно вирішити проблеми з KERS, що виникли у перший день. Поки наша обкатка йде за графіком і навіть трохи з випередженням , Ковалайнен встиг у другий день попрактикувати довгі заїзди на витривалість боліда.

Окреме спасибі нашим партнерам, особливо Red Bull. Завдяки їхнім розробкам і технологіям, ми змогли за півроку домогтися колосальних успіхів. KERS, гідравліка, коробка передач і деяка електроніка дісталася нам від австрійської стайні. Усе працює відмінно і добре вписалося в наш болід. Якщо тести підуть так і надалі, то моя впевненість у перших очках для команди тільки зміцніє ".

теги  Caterham, Майк Гаскойн


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини