Бульє: "Наша мета у Валенсії - перша шістка на старті"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:38, 19/06/2011 ,

erik-bulle.jpg (15.19 Kb)Бос команди Lotus Renault GP Ерік Бульє в інтерв'ю прес-службі команди підбив підсумки Гран-Прі Канади і поставив завдання на етап у Валенсії.

Питання: Гонка у Монреалі вийшла абсолютно непередбачуваною – Формула-1 доводить, що зараз може забезпечити відмінний спектакль.

ЕБ: Потоп був просто неймовірним, хоча ми й очікували чогось подібного, а гонка вийшла захоплюючим фантастичним спектаклем, який тримав усіх у напрузі до самого останнього кола. Немає сумнівів, що ми могли домогтися більш високого результату, було дуже неприємно бачити зіткнення Ніка з Камуї Кобаяші. Радий за Віталія, який провів черговий сильний уїк-енд.

Питання: До початку уїк-енду ви брали участь у зустрічі з вболівальниками, де говорили про майбутнє спорту - яскраві гонки, які ми побачили в Монако і Монреалі, допомагають підвищити його популярність?
ЕБ: Перш за все, завжди приємно спілкуватися з уболівальниками, зустрічі з ними змушують вас ще краще виконувати свою роботу. Гонка у Монако взагалі особлива, а Монреаль буквально живе Формулою-1 - все місто прикрашене на честь гонки. Кожен з цих етапів свідчить про глобальну популярності Формули-1.

Крім того, кожна з цих перегонів виявилася багатою на події, що ще більше допомогло спорту - драматичні і захоплюючі події, це те, що вболівальникам хочеться бачити. Будучи в Монреалі, я взяв участь у безпосередній дискусії з прихильниками гонок, влаштованої FOTA. Приємно, що Асоціація команд влаштовує такі зустрічі. Захід виявилося дуже цікавим і конструктивним.

Думаю, нам варто подякувати всім уболівальникам за їх підтримку та інтерес до подібних дискусій і до спорту в цілому.

Питання: Чи говорять події канадської гонки про те, що ситуація в Lotus Renault GP повертається у нормальне русло?
ЕБ: Так, безсумнівно. Звичайно, у кваліфікації у нас залишаються певні проблеми - ми повинні займати більш високі позиції на стартовому полі, - але ми боремося за місця в шістці найсильніших. Упевнений, у Валенсії справи підуть ще краще.

Питання: На чому команда сконцентрувалася при підготовці до Валенсії, щоб розраховувати на високу швидкість?
ЕБ: Ми внесли до конструкції боліда безліч невеликих доробок, частина з них стала наслідком того, що нам вдалося визначити причини недостатньо хороших кваліфікаційних результатів. Якщо додати до цього кілька більш серйозних удосконалень, це повинно привести до великого кроку вперед.

Питання: На нас чекає ще одна міська траса - наскільки вона підходить R31?
ЕБ: Проводити гонки в таких місцях корисно для популяризації спорту, тут добре відчувається контраст із стаціонарним автодромом. Ця траса підходить нашому боліду, ми розраховуємо поборотися за місця в трьох перших рядах стартової решітки.

Питання: До початку літніх канікул залишаються чотири гонки - чого ви очікуєте від команди за цей час?
Ерік Бульє: Нам потрібен ще один подіум, а краще - два. Це дозволить зміцнити наші позиції в групі найсильніших команд і втриматися попереду суперників з Mercedes GP, які відчутно додають по ходу сезону. Головне завдання - втриматися в першій четвірці Кубка конструкторів, і в найближчих гонках ми повинні докласти всіх зусиль для цього.

теги  Lotus Renault GP, Ерік Бульє


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини