Бульє: ми працюємо над продовженням співпраці з Renault

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:03, 15/07/2011 ,

bule1.jpg (16.73 Kb)Бос Lotus Renault Ерік Бульє висловив занепокоєння тим, що рішення Renault про постачання моторів четвертої команди Формули-1 у 2012 році може позначитися на якості двигунів, тому що мотористам доведеться занадто сильно розпорошувати свою увагу.

"Ми знали про угоду з Williams, - сказав Бульє. - Звичайно, є певна стурбованість тим, що мотористи розширюються і стануть підтримувати ще одну команду, тому вони можуть розпорошити свою енергію та ефективність. У нас є таке занепокоєння, і ми піднімаємо, і будемо піднімати цю тему. Це нормально ".

Проте Ерік заявив, що, незважаючи на проблеми, його команда не збирається розглядати варіанти з іншими мотористами, поки діє нинішній контракт з Renault . За словами Бульє, угода підписана до 2013 року. Крім того, бос Lotus Renault сподівається на більш тісну співпрацю з французьким виробником.

"Наш контракт діятиме ще декілька років, до 2013 року, і ми дуже серйозно ведемо переговори щодо продовження угоди і навіть про більше, - сказав Бульє. - У нас історичний зв'язок з Renault, і їм буде потрібно шасі для розробки нового двигуна. Я працюю над можливістю такої співпраці з ними ".
При цьому Бульє відповів на питання, чи розглядає він у якості варіанту, можливість співпраці з іншими виробниками моторів.

"Ні, я не розглядаю інші можливості, тому що у нас є історичний зв'язок, тому я б хотів продовжити довгострокову співпрацю з Renault ", - цитує Бульє ESPN.

теги  Lotus Renault, Ерік Бульє


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини