Буйє: "Канадська гонка зажадала повної концентрації"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:04, 15/06/2011 ,

82203.jpg (33.53 Kb)
Після завершення сьомої гонки сезону керівник Lotus Renault GP Ерік Буйє відповів на запитання прес-служби команди ...

Питання: Ерік, ви вже прийшли до тями після недільної гонки?
Ерік Буйє: Зовсім недавно! Вона виявилася важкою і виснажливою, зажадала повної концентрації при прийнятті ключових рішень. Зупинки та нові старти, червоні прапори, слизькі умови - зіткнутися з цим довелося кожному, і все залежало від прийняття правильних рішень в умовах мінливих обставин.

Питання: Як ви оціните виступ пілотів?
Ерік Буйє: Я відчуваю по-справжньому змішані емоції. Команда заробила чергові очки, а це значить, що нам вдалося продовжити традицію - хоча б одна з наших машин фінішує в десятці найсильніших у кожній гонці сезону. І це чудово.

Втім, сьогодні заробити очки могли обидва наших пілоти - на жаль, Нік не очікував маневру Камуі Кобаяші, який чомусь раптово сповільнився на виході з повороту. До цього моменту гонка складалася для нього відмінно, так що це прикра невдача. Та й Віталій, якщо б йому пощастило трохи більше, мав можливість показати більш високий результат.

Питання: У вас є відчуття, що минулий уїк-енд продемонстрував поліпшення ситуації порівняно з Монако?
Ерік Буйє: Без сумніву. Ми знайшли причини недавніх проблем, і ті рішення, які були використані в Монреалі, явно пішли на користь, тому що ми додали у швидкості. Таке відчуття, що справи поступово приходять у норму.

теги  Ерік Буйє


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини