Буемі: це занадто суворий штраф для мене

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:25, 30/07/2011 ,

heidfeld-buem.jpg (18.19 Kb)
Себастьєна Буемі визнали винним у аварії Ніка Хайдфельда на Гран-Прі Німеччини. Швейцарець отримає штраф у п'ять позицій на старті майбутніх перегонів, але не згоден з рішенням стюардів.


"Чесно кажучи, коли я переглянув запис аварії, штраф мені видався дуже суворим, але я віддаю перевагу концентрації на перегонах. Втрата п'яти позицій на старті - не найкращий початок уїк-енду, але це не кінець світу. Торік Кобаяші стартував з останнього ряду, але у підсумку заробив очки.

За телевізійним зображеням може здатися, що він їхав поруч зі мною, однак це не так. Перед гальмуванням він знаходився позаду і сам ускладнив собі ситуацію. Я не очікував цього. У нього були мінімальні шанси здійснити обгін, не допустивши контакту. Я хотів тільки захистити свою позицію, але стюарди вирішили інакше. Я не можу змінити ситуацію і повинен концентруватися на наступному уїк-енді. Старт з 17-ї чи 22-ї позиції не має істотного значення. Мені досить легко випередити суперників - не думаю, що я втрачу надто багато часу".

теги  Себастьєна Буемі, Нік Хайдфельд, Гран-Прі Німеччини


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини