Бруно Сенна: Я не відчуваю тиску з боку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:18, 28/08/2011 ,

3039537228-18aa070ec8-z.jpg (77.08 Kb)Молодий пілот команди Lotus Renault, який був покликаний замінити Ніка Хайдфельда, вважає безпідставними чутки про те, що він отримав це місце з фінансових міркувань.

"Якщо ви подивитеся на мій болід, то ви не побачите якихось нових логотипів на ньому. Мене закликали замінити Ніка не тому, що це вигідно у фінансовому плані, а через те, що керівництво дивиться у майбутнє і хоче знати, на кого можна буде покластися у найближчі роки, - заявив Бруно Сенна. - Я не заперечую, що Lotus Renault може вигідно використовувати моє прізвище у комерційних цілях, але у цей же час я впевнений, що це далеко не головна причина мого дебюту за кермом бойового боліда у Спа ".

Варто зазначити, що для дебютанта команди на даний момент гарантовано участь у Гран-Прі Бельгії та Італії, а подальша доля Сенни залишається невідомою. Але Бруно запевняє, що він мало приділяє уваги тому фактору, що незабаром його може замінити Нік Хайдфельд.

"Я не можу сказати, що відчуваю якийсь особливий тиск з боку, оскільки будь у мене контракт на три роки, я з такою ж відповідальністю підходив би до кожної гонки, - додав Бруно Сенна. - Все що мені треба - сісти за кермо боліда і приносити користь команді. У моїй кар'єрі вже були періоди, коли я брав відповідальність на себе, а тому я звик до цього почуття ".

теги  Бруно Сенна


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини