Бруно Сенна: Сподіваюся стати бойовим пілотом Формули-1 у наступному році

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:06, 04/07/2011 ,

bruno-senna.jpg (108.86 Kb)
Бразильський пілот Бруно Сенна брав участь у чемпіонаті 2010 року у складі команди ЗГТ. У нинішньому сезоні він є тест-пілотом Lotus Renault. В інтерв'ю кореспондентам ESPNF1 Сенна підтвердив, що розраховує на місце діючого пілота у Формулі-1 в наступному році.

"Я хочу виступати в перегонах якомога довше, - говорив бразилець на Фестивалі швидкості в Гудвуді -. Але сподіваюся, я пройду відбір у Формулу-1 в кінці року, такі зараз мої плани. Потім - подивимося".

Крім того, Сенна заявив, що дуже задоволений співпрацею з Renault.

"Я вперше працюю у великій команді Формули-1, - продовжував він, -. Тут є чітка організаційна структура, а всі технічні моменти розглядаються набагато глибше і ширше, ніж в інших командах, де я виступав. Я багато чому навчився у технічному плані, звичайно, моя основна мета - місце бойового пілота, але, не працюючи тест-пілотом, я ніколи б не зрозумів деяких корисних речей.

Безумовно, найкращим чином навчитися пілотувати можна лише за кермом боліда. Але з точки зору техніки, навіть працюючи з інженерами і аналізуючи дані і навчаючись у діючих пілотів, можна дуже багато що дізнатися. Адже думка всіх цих людей частенько відрізняється від моєї ".

теги  Бруно Сенна, Renault


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини