Бруно Сенна про майбутні тести

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:38, 29/07/2011 ,

63726.jpg (17.1 Kb)
Резервний пілот команди Renault Бруно Сенна отримав можливість показати свої навички пілота за кермом боліда Renault на п'ятничних вільних заїздах Гран-Прі Угорщини. Замінить Сенна Ніка Хайдфельда.


"Я невимовно зрадів цій новині - розповів Сенна про свої враження перед вільної практикою. - Це дуже класно отримати такий шанс у кар'єрі пілота. Адже мені ще не доводилося виступати за таку сильну команду, нехай навіть на п'ятничних практиках. Звичайно, підвищується і рівень відповідальності за свої результати. Від тебе тепер вимагають не максимуму своїх можливостей, а досягнення певних цілей. Я побачив за час перебування у цій стайні достатньо, тому впевнений у своїх силах. Ні, ні яких сумнівів, що я зможу провести першокласні тести у п'ятницю. По-іншому і бути не може, оскільки від моїх результатів залежать налаштування боліда Ніка Хайдфельда на перегони.

Постараюсь бути на рівні Віталія Петрова і не вдарити в бруд обличчям. Не тільки команда Renault буде спостерігати за мною, але й інші команди і це дуже важливо для мого майбутнього у Формулі-1 ".

теги  Renault, Бруно Сенна


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини