Бруно Сенна: Мені є ще над чим попрацювати

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:55, 21/09/2011 ,

2010-bruno-senna-as.jpg (60.11 Kb)Покликаний замінити Ніка Хайдфельда у стані Lotus Renault Бруно Сенна вже встиг записати до свого активу перші очки, але сам бразильський пілот вважає, що він далекий від свого максимуму і хоче продовжувати прогресувати.

"Команда не стоїть на місці, а я намагаюся краще взаємодіяти з усім колективом і пристосуватися до боліду. Я впевнений, що мені є ще над чим працювати, щоб краще дізнатися технічні можливості R31, а також удосконалити свою майстерність пілотування. Зі свого боку я намагаюся не упускати навіть найменших нюансів, які мені пояснюють інженери і механіки команди, тому що я не хочу задовольнятися лише потраплянням до першої десятки, а сподіваюся покращувати свої результати з кожним етапом.

Справжнім тестом для мене стане майбутній етап у Сінгапурі, де я постараюся здобути для команди чергові очки, - поділився Бруно Сенна. - Своїм першочерговим завданням я бачу проходження максимальної кількості кіл на вільних заїздах і потрапляння до третього сегменту кваліфікації. А вже плани і стратегію на гонку будемо обмірковувати зі своїм гоночним інженером безпосередньо перед стартом ".

теги  Бруно Сенна


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини