Британські ЗМІ: Williams буде страждати від того, що Рубенс Баррікелло залишив команду

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:02, 30/01/2012 ,

196266mv.jpg (17 Kb)Британське видання Autosport вважає, що стайні Френка Вільямса доведеться непросто у цьому сезоні, так як вони проміняли весь досвід Рубенса Баррікелло на грошових, але малодосвідчених у роботі над доведенням боліда Бруно Сенну і Пастора Мальдонадо.

"Напевно, Williams буде страждати від того, що Рубенс Баррікелло залишив команду, - повідомляє Autosport. - По-перше, команда втратила досвідченого пілота, завдяки якому стайня змогла закінчити свій минулий сезон в очках. Рубенс зміг допомогти у доопрацюванні боліда і в другій половині сезону показати кілька блискучих гонок. По-друге, Баррікелло допомагав своїми порадами і уроками молодому напарникові по команді робити вірні кроки по королівських гонках, тепер такої розкоші не буде. Бруно і Пастор будуть надані самі собі, і навчатися будуть на своїх помилках.

Сенна, звичайно, швидкий пілот, один з кращих новачків, але і йому буде складно без підтримки досвідченого наставника. Пастор Мальдонадо також зарекомендував себе сильним пілотом, залишилося тільки дочекатися початку сезону і побачити чого вони доб'ються своїми силами ".

теги  Williams, Бруно Сенна, Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини