Браун: у Кореї постараємося досягти хорошого результату

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:37, 12/10/2011 ,

schumacher-brawn-haug-hun11.jpg (33.66 Kb)"Завершивши вік-енд у Сузуці, команда зібрала обладнання і тепер прямує до Кореї, - розповів Росс Браун, бос команди. - Корейський міжнародний автодром дебютував у календарі чемпіонату у минулому році, він являє собою поєднання вражаючої інфраструктури з цікавою трасою, досить складною з точки зору пілотів та інженерів.
На Сузуці ми показали непогану швидкість, так що у Кореї основну увагу необхідно приділити тому, щоб максимально ефективно використовувати потенціал машини і досягти хорошого результату".

"На Корейському міжнародному автодромі на машини і пілотів чекають непрості випробування: довгі прямі першого сектора, а потім більш вузька друга половина траси, яка включає кілька сліпих поворотів і вузьких секцій, затиснутих між бетонними стінками, - зазначив Норберт Хауг, бос Mercedes Motorsport. - Тому середні швидкості тут знаходяться на дуже низькому для стаціонарних автодромів рівні - близько 205 км / год. Торік дебютний Гран-Прі Кореї супроводжувався дуже складними погодними умовами, і автомобіль безпеки виїжджав на трасу чотири рази.

Сподіваємося, цього разу погода буде кращою, тим не менш, вірогідність виїзду машини безпеки досить велика, оскільки на цій трасі вузькі зони вильоту".

теги  Росс Браун, Норберт Хауг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини