Браун: найцікавішим у житті Феттеля буде відсутність найшвидшого боліда у пелотоні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:54, 14/10/2011 ,

1312555313-20110805-brawn.jpg (6.56 Kb)Бос Mercedes Росс Браун розповів про те, що Себастьян Феттель у майбутньому цілком може залишити Red Bull.
"Гадаю, для Себастьяна Феттеля найцікавіший етап кар'єри почнеться тоді, коли у його розпорядженні не буде найсильнішого у пелотоні боліда. Коли у вас є відмінний пілот на найкращій машині - це непереможна комбінація. Думаю, було б дуже цікаво поспостерігати, як буде вести себе Себастьян, і що буде робити, коли у нього не буде кращої машини, і цю машину доведеться для початку створити, а потім зробити кращою. Це буде найцікавішою сторінкою у житті Феттеля, коли це станеться - а це обов'язково трапиться, рано чи пізно.

Можливо, це рішення прийде до нього усвідомлено і він вирішить піти до іншої команди, більш слабкої, щоб зробити її кращою. Так свого часу вчинив Міхаель Шумахер. Ситуації, по суті, ідентичні, що у Міхаеля раніше, що зараз у Себастьяна. Перед обома стоїть питання. Так, ось є дві перемоги у чемпіонаті. А що далі? Чи може бути якесь нове випробування? Нова мотивація? ".

теги  Mercedes, Росс Браун, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини