Браун: ми прогресуємо не так швидко, як хотіли б

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:31, 09/08/2011 ,

645.jpg (21.09 Kb)
Результати Mercedes GP у цьому сезоні не відповідають планам команди і побажанням уболівальників. Після 11-ти Гран-Прі команда поступається лідерам більш трьохсот очок у Кубку конструкторів, але Росс Браун упевнений в тому, що Mercedes GP рухається у вірному напрямку.

"Ми працюємо в дуже напруженому темпі, аналізуємо ситуацію після кожної гонки і поступово рухаємося вперед – сказав Росс Браун. - Очевидно, ми прогресуємо не так швидко, як хотіли б, але конкуренція серед найсильніших команд у цьому році дуже велика, вони роблять все можливе, щоб отримати перевагу, а ми намагаємося їх наздогнати.

Якщо говорити про середній час на колі, що враховує гуму, кількість палива і інші подібні фактори, ми скоротили відставання, але цього недостатньо. Ми відстаємо від суперників приблизно на шість місяців, якщо б цього відставання не було, все могло виглядати інакше. Зараз ми намагаємося компенсувати ці втрати.

Є деякі вузли, які сьогодні ми б виконали інакше. Ми не приділили належної уваги концепції видувного дифузора і особливостям роботи вихлопної системи. Команда намагалася оптимізувати болід без цих рішень, що позначилося на виборі центру ваги і разваговки.

Зараз команда проводить реструктуризацію. Щоб збільшити штат, потрібно змінити структуру, і ми домоглися серйозного прогресу, запросили Боба Белла, який посилив команду. Ми набираємо співробітників і наближаємося до межі, дозволеної угодою про обмеження витрат, тоді, як суперники змушені проводити скорочення, щоб відповідати цим правилам".

теги  Mercedes GP, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини