Браун: майстерність Шумахера в цьому році виглядає дуже видовищно

Главная страницаНовини

Опубліковано: 02:23, 22/06/2011 ,

212.jpg (83.51 Kb)

На тлі красивої перемоги, здобутої Дженсоном Баттоном у Монреалі, коли він пробився з останньої позиції на вершину подіуму, досягненню іншого відомого гонщика преса приділила набагато менше уваги. При цьому Міхаель Шумахер, а мова саме про нього, провів у Канаді найяскравішу гонку в цьому сезоні, ледь не піднявшись на подіум.

Можливо, це був проблиск колишньї майстерності, завдяки якій Міхаель завоював сім чемпіонських титулів і здобув 91 перемогу?

В інтерв'ю ВВС Росс Браун, керівник Mercedes GP, сказав, що він завжди вірив у Шумахера.

"Я б не став використовувати таке сильне слово, як" прорив ", - сказав Браун, коментуючи канадський виступ свого гонщика. - Але завжди були якісь дрібниці, які заважали Міхаелю повною мірою продемонструвати, на що він здатний.

Іноді його гонки складалися дуже невдало, так буває з будь-яким пілотом, але в його випадку це привертало загальну увагу. Однак не раз швидкість Шумахера на дистанції Гран-Прі порівнювалась з показниками Ніко Росберга, але це не знаходило відображення в результатах на фініші.

У Монреалі ми побачили того, колишнього Міхаеля: особливо це відчувалося в майстерних обгонах, які він провів у ході гонки".

У Канаді він дійсно винятково точно керував машиною на трасі, коли стримував натиск суперників, але при цьому був гранично точним, розраховуючи свої атаки. Крім того, він брав найактивнішу участь у розробці тактичних рішень команди.

"Думаю, зараз це в нього виходить ще краще, ніж раніше, - вважає Браун. - Можливо, тому, що тепер, коли Міхаелю доводиться пробиватися через пелетон або відіграватися, у нього більше можливостей застосувати це вміння. Але його маневри в момент старту і якісь ситуації на трасі, коли йому вдається блиснути майстерністю, виглядають у цьому році дуже видовищно".

У семикратного чемпіона дійсно були реальні шанси піднятися на подіум, але він пропустив вперед Дженсона Баттона і Марка Уеббера і в підсумку перетнув лінію фінішу четвертим. Втім, існували думки, що завдяки DRS обганяти в Монреалі було занадто просто. Браун готовий визнати, що Міхаель був "дуже засмучений".

"У будь-якому разі, він дуже досвідчена і впевнена в собі людина, - говорить бос команди Mercedes GP. - Не думаю, що невдача якось сильно позначиться на його вірі у власні сили ... Суть у тому, що ми повинні надати йому більш швидку машину. У канадській гонці був період, коли наша машина, можливо, ні в чому не поступалася іншим, і тоді Міхаель їхав швидше за всіх".

Тим не менше, питання залишаються. Судячи з Гран-Прі Канади, Шумахер ще багато на що здатний. Але наскільки він гарний насправді, якщо регулярно програє напарникові, Ніко Росбергу?

"Це цікавий спір, адже його порівнюють з Ніко, у якого раніше в напарниках рідко були найсильніші гонщики. Але він став зрілим професіоналом і в останні два роки досяг значного прогресу. Так що Росберг - цілком вдалий приклад для порівняння.

Але підходити до цього питання можна по-різному. Чи треба порівнювати сьогоднішні результати Міхаеля з його колишніми досягненнями? Про що говорить той факт, що Ніко часто випереджає його в кваліфікації? Про те, що Міхаель їде трохи повільніше, ніж раніше? Або про те, що Ніко - виключно швидкий гонщик?
Хто знає? Я не можу вирішити це рівняння. У такому порівнянні немає особливого сенсу. Але я точно знаю, якщо ми зможемо побудувати більш якісну машину, то обидва гонщики будуть здатні показувати хороші результати".

Якщо Шумахер продовжить виступати так само впевнено, як у Канаді, питання, заради чого він повернувся до Формули-1 після трирічної перерви, відпаде само собою.

"Жодних сумнівів, - підтверджує Браун. - Адже кожна команда хоче, щоб гонщик досягав високих результатів навіть на середній машині. Можливо, наша машина ще гірша, ніж ми думаємо, а пілоти Mercedes GP - найшвидші в Формулі-1? Ми не знаємо.

Ясно одне: поки що ми не виграємо перегонів, але для того, щоб ситуація змінилася, нам не потрібно міняти пілотів. Все що необхідно - це побудувати швидку машину".

теги  Росс Брвун, Міхаль Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини