Браун: командам необхідний незалежний аудит

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:27, 01/10/2011 ,

ross-brawn-13840c.jpg (16.95 Kb)Бос Mercedes Росс Браун закликає розробити більш жорсткий підхід для забезпечення дотримання угоди про скорочення витрат. Нагадаємо, що недавно команду Red Bull звинуватили у порушенні даної угоди у 2010 році. Проте австрійська команда заперечує дані звинувачення, і немає ніяких доказів, що підтверджують порушення домовленостей з боку Red Bull.

"Для контролю за дотриманням угоди про обмеження витрат нам необхідний незалежний аудит, - цитує Брауна Autosport. - Ми домоглися цього за аеродинамічними тестами. У нас є університет у Швейцарії, співробітники якого стежать за роботою всіх команд, стежать за їх роботою з CFD, аеродинамічною трубою і перевіряють, чи відповідають цифри, які надали команди, істині.

Того ж самого нам потрібно добитися і для дотримання виконання умов угоди про скорочення витрат. Тільки так ми зможемо позбавитися від звинувачень та інсинуацій у недотриманні домовленостей.
Досі було зроблено лише порівняльний аналіз методології, а не порівняльний аналіз чисел. Досі було розроблено лише механізм, що дозволяє переконатися у тому, що всі команди будуть інтерпретувати правила однаково. Але ми вважаємо, що потрібно піти далі.

Наші боліди вимірюються, зважуються і проходять різні перевірки. Бюджети роблять сильний вплив на вашу конкурентоспроможність, і необхідно забезпечити хороший контроль за витраченими коштами ".

теги  Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини