Бос Red Bull: Я не знаю, хто буде лідером у цій гонці

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:40, 09/05/2012 ,

0778_index.jpg (6.46 Kb)Бос команди Red Bull Крістіан Хорнер сказав, що, на його думку, навіть Гран-Прі Іспанії не покаже, яка з команд буде лідером сезону, так як тести у Муджелло дали всім можливість однаково підготуватися до європейської частини сезону.

"Гран-Прі Іспанії завжди був показником справжньої швидкості боліда, - сказав Хорнер. - Зазвичай до цього етапу всі команди вже закінчували свої основні модернізації, і за підсумками гонки ставало зрозуміло, хто з команд зможе домогтися у сезоні найбільших успіхів. Проте зараз інша картина, ніхто не знає, хто є найшвидшим і це з кількох причин: шини і Гран-Прі Туреччини.

Шини урізноманітнили перегони, але трохи зіпсували репутацію швидким командам, які не можуть реалізувати повну швидкість своїх болідів. А Гран-Прі Туреччини, який довгий час відкривав європейську частину чемпіонату, тепер покинув гоночний календар і відняв у команд декілька тижнів копіткої роботи над своєю технікою.

Я не знаю, хто буде лідером у цій гонці, і хто виб'ється на перші місця по ходу чемпіонату, зараз картина дещо розмита, а суперників у боротьбі за титул чемпіона тільки додалося ".

теги  Red Bull, Крістіан Хорнер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини