Бос Red Bull: Ми раді перемогти у таких сильних команд

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:45, 01/12/2011 ,

-403521-hornervettel512x2883.jpg (36.53 Kb)Бос команди Red Bull Крістіан Хорнер досі не може повірити у яскравий успіх своєї стайні, яка другий рік поспіль бере титули чемпіона світу.

"Перемогти у цьому році для нас було подвійно почесно, - прокоментував свій піднесений настрій Хорнер. - Оскільки наші суперники дуже сильні - Ferrari, McLaren і Mercedes, вони не давали нам продиху протягом усього сезону. І звичайно особливий присмак перемоги додав той факт, що це другий чемпіонський титул поспіль для нашої команди. Наступного року боротьба буде ще щільнішою через те, що суперники будуть шукати шляхи, як випередити нас. Такі імениті команди не потерплять третього року поспіль без титулу, тому ми повинні докласти максимум зусиль, щоб створити болід здатний показувати найвищий результат з першої гонки.

Цей рік назавжди увійшов в історію нашої команди як найкращий. Утримати цю марку буде нелегко, але можливо. Вже зараз Ньюї працює над RB8 у пошуках цікавих рішень. Наступний рік не за горами, поживемо - побачимо ".

теги  Red Bull, Крістіан Хорнер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини