Бос Mercedes: Я не міг суміщати у собі одразу декілька функцій

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:09, 22/03/2012 ,

9338_images.jpg (6.01 Kb)Бос команди Mercedes Росс Браун заявив, що нападки преси на німецьку стайню щодо бездумного набору персоналу є марними, так як зробити реорганізацію було просто необхідно.

"Я не міг суміщати у собі одразу декілька функцій, і це звичайно відбилося на показниках команди у минулому році, - сказав Браун. - Здійснити реформування управлінського апарату команди було необхідно, тому що якщо б і в цьому році я став поєднувати кілька ключових обов'язків, то це призвело б до застою справ першорядної важливості у нашій стайні. Ми набрали у команду таких чудових професіоналів своєї справи, з багатьма з яких мені доводилося працювати особисто, як Альдо Коста, Боб Белл і Джеф Вілліс. Кожен з них тепер відповідає за свою вузьку спеціалізацію: технічні питання і аеродинаміка. Тепер, ці фахівці розв'язали мені руки як менеджеру.

Практично з перших тижнів новий персонал відмінно спрацювався, і ми йдемо шляхом розвитку команди в одному напрямку. У нас є чітка програма з розвитку боліда на цей рік, є план на наступний сезон і начерки до сезону-2014, який ознаменується безліччю нових правил у технічному регламенті ".

теги  Mercedes, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини