Бос Mercedes про концепцію системи DRS

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:12, 28/03/2012 ,

4707_index.jpg (7.28 Kb)Бос команди Mercedes Росс Браун після чергових допитів журналістів не став виправдовуватися туманними поясненнями принципу дії системи F-duct, а конкретно розповів, що і як.

"Світ Формули-1 не перестає мене дивувати, - сказав Браун. - Начебто ти винаходиш, намагаєшся вигадати хитру систему, яка є унікальною у своєму роді, як виявляється, що твої конкуренти вигадують свої системи, які нівелюють переваги створених новацій. Наприклад, наш повітропровід. Ми змогли завдяки системі іменованої F-duct домогтися збільшення у прирості максимальної швидкості на прямій з використанням DRS з 5 до 20 км / год і гадали, що попереду інших, але ні, конкуренти змогли досягти того ж, але іншими шляхами.

У нас на боліді є отвори у системі повітряного охолодження двигуна, які розташовані перед заднім антикрилом. У звичайному режимі роботи, повітряні потоки обтікають корпус, але при включеному DRS, повітря через радіатор спрямовується через ці отвори. У нас ще є маса витівок і варіантів даної системи, ось тільки їх ефективність нам немає можливості проаналізувати без тестів. Весь сенс розвитку технологій у Формулі-1 зводиться до оптимізації нових технологій, в даному випадку, ми оптимізували вже наявну систему DRS ".

теги  Mercedes, Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини