Бос Mercedes: Міхаель і Ніко змогли показати прогрес і в цьому році

Главная страницаНовини

Опубліковано: 01:20, 27/11/2011 ,

gmlmzehizhv.jpg (30.3 Kb)Президент Mercedes Норберт Хауг прокоментував роботу своєї стайні, розповівши про успіхи Міхаеля Шумахера і Ніко Росберга.

"Цього року наша стайня набрала менше очок, ніж у минулому, - сказав Хауг. - Однак причина зовсім не в проблемах з болідом, ні. Цей рік пройшов під пресингом і повним домінуванням команди Red Bull, тому вирвати хоч одну перемогу було нереально.

Я залишився задоволений роботою своїх пілотів, які показали відмінні гонки і гарну боротьбу. Окремо розповім про кожного. Мене порадував і вразив своїми перегонами Шумахер. Які він провів не гонки, а шоу у Канаді та Бельгії! А гонка в Італії? Він показав приголомшливий прогрес у цьому році, про що говорять його нові статистичні рекорди і величезна кількість обгонів вже на першому колі - 40 за 18 Гран-Прі! Ніко Росберг показав вищий клас у кваліфікації, де постійно боровся за хороші місця з пілотами з топ-команд. Крім того, у Китаї Ніко провів хорошу гонку, довгий час заперечуючи перемогу. гадаю, що наступний сезон ми почнемо більш зміцнілими і спробуємо замахнутися на подіумні місця у кожній гонці. Прошу прихильників не судити нас суворо, оскільки цій стайні всього два роки ".

теги  Mercedes, Норберт Хауг


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини