Бос McLaren задоволений прогресом Серхіо Переса

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:02, 24/05/2013 ,

s1_1_25.jpgМексиканський пілот команди McLaren слабо почав сезон 2013 року, але поступово набрав колишню форму і вже практично ні в чому не поступається своєму більш іменитому напарникові, що відзначив і бос стайні Мартін Вітмарш.

"Чеко показує розважливий і природний для нього темп, який був у нього раніше, - поділився Вітмарш. - Він поступово додає. Хоча ще дуже молодий і відносно недосвідчений. На нього чинився величезний тиск після того, як він став пілотом McLaren, а ми не змогли надати йому достатньо хороший болід. І йому багато що ще належить вивчити, оскільки він більш ніж на десять років молодший за Дженсона Баттона, але я вважаю, що він розвивається у правильному напрямку.

Дженсон - дуже конкурентоспроможний пілот, незважаючи на його спокійну поведінку. Йому не подобається програвати, але наші пілоти будуть боротися в рамках дозволеного. Для Переса Баттон буде відмінною точкою відліку, з урахуванням досвіду британця і відсутністю такого у Чеко. І якщо Серхіо хоче стати у майбутньому суперзіркою Формули-1, то йому потрібно обійти напарника, до чого він вже наблизився".

теги  McLaren, Мартін Вітмарш

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини