Бос McLaren: Я гордий за своїх пілотів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:44, 15/11/2011 ,

13-11-2011-hamilton17.jpg (121.53 Kb)Бос команди McLaren Мартін Вітмарш сказав, що гонка в Абу-Дабі порадувала і обнадіяла його перед початком наступного сезону, де він має намір завоювати черговий титул для своєї стайні.

"Я гордий за Льюїса і Дженсона, - прокоментував подвійний фініш своїх пілотів на подіумі Вітмарш. - Хемільтон був героєм сьогоднішньої гонки, у якій він майстерно впорався з усіма труднощами. Після сходу Феттеля, Льюїс став лідером і вже не віддавав своєї першої позиції нікому з пілотів . Протягом всієї гонки його намагався наздогнати і атакувати Алонсо, але марно, Хемільтон постійно тримав його на безпечній для себе відстані. Він чудово відчував болід, і кожен поворот був виконаний ним бездоганно. Відмінний пілотаж! Баттон також порадував мене, хоча йому й пощастило трохи менше ніж Льюїсу. На жаль, на боліді Дженсона підвела система KERS і більшу частину гонки він провів атакуючи і обороняючись чистою швидкістю. Нам ще належить розібратися у причинах цієї поломки, оскільки це вперше за сезон, коли KERS відмовив на наших болідах. Проте, Дженсон зміг завоювати третє місце у впертій боротьбі з Веббером, яка нікого не залишила байдужою. Погодьтеся, загострення пристрастей у цій дуелі було граничним.

Звичайно, без інженерів і механіків цей результат не був би таким високим, як і без праці хлопців з фабрики. Команда два тижні викладалась на повну силу, щоб сьогодні ми святкували подвійний фініш на подіумі і перемогу! Чудовий результат. Тепер залишилася тільки швидкісна траса Інтерлагос у Бразилії, де у нас знову непогані шанси на перемогу".

теги  McLaren, Мартін Вітмарш


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини