Бос McLaren: Усі критикують Льюїса, але не команда

Главная страницаНовини

Опубліковано: 16:21, 28/09/2011 ,

38ff7271594fe86fd37e620b02c564.jpg (14.09 Kb)Бос команди McLaren Мартін Вітмарш сказав, що його команда, весь персонал повністю довіряють Льюїсу Хемільтону і підтримують навіть тоді, коли на нього з усіх боків ллється критика.

"Останніми днями я багато наслухався різних висловлювань на адресу Льюїса, - сказав Вітмарш. - Пілот, який не боїться ризикувати у будь-якій ситуації і на будь-якій трасі, дуже цінний для Формули-1, оскільки багато хто критикує мого пілота, навіть не знаючи, що це таке просто маневрувати на швидкості у 250 км на годину. Я не кажу вже про атаки і обгони. У ситуації з атакою на Массу Льюїсу не вистачило зовсім небагато місця і це нормально, оскільки на трасі у Марина-Бей дуже складно атакувати, не чиркнувши об стіну. У будь-якому випадку, Хемільтон отримав своє покарання і виніс певний урок.

Крім того, вся команда підтримує Льюїса і вірить у його сили і здібності. Навіть коли його гонка складається не найкращим чином, ми намагаємося всіляко підбадьорити його, адже ми одна команда і працюємо на одну мету ".

теги  McLaren, Мартін Вітмарш


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини