Бос McLaren: Ми віримо ФІА

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:17, 21/03/2012 ,

6535_images.jpg (6.23 Kb)Бос команди McLaren Джонатан Ніл розповів про те, що після оголошення рішення ФІА про легальність повітропровода Mercedes ні в кого не повинно було залишитися й тіні недовіри до розробки німецької стайні.

"Всі згодні з тим, що Mercedes змогли зібрати швидкий болід, - прокоментував свою заяву Ніл. - Через низку причин пілоти німецької команди не змогли реалізувати весь потенціал боліда в Австралії: Шумахер зійшов через поломку коробки передач, ведучи боротьбу за подіум, а Ніко зіткнувся з проблемами поганої працездатності шин на захололому до вечора асфальті Альберт-Парку. Але як би там не було, результати кваліфікації говорять самі за себе - повітропровід F-duct працює на додаткову швидкість.

У ряді команд виникли сумніви щодо легальності даної розробки, тому природним кроком стало звернення до ФІА з проханням роз'яснити цю ситуацію. Чиновники Федерації провели внутрішнє розслідування і зробили висновок, що нова система Mercedes повністю відповідає правилам технічного регламенту.

Взагалі, коли одна з команд розробляє нову систему, то інженери в обов'язковому порядку діляться її деталями з ФІА, щоб уточнити відповідність її рамкам правил і не втратити час на впровадження її в життя. Федерація ніколи не розголошувала секретів команд, тому ніхто нічого від неї не приховує, боячись за збереження своїх технологій. Ніхто не сумнівається, що Mercedes перед тим, як втілити креслення у справжній болід, всі деталі обговорили з ФІА ".

теги  McLaren, Джонатан Ніл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини