Бос HRT: Високих цілей перед командою я ставити не буду

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:15, 10/04/2012 ,

0281_images.jpg (5.66 Kb)Бос команди HRT Луїс Перес-Сала повідомив про те, що на Гран-Прі Китаю і далі, його команда зможе домогтися поступового відчутного прогресу.

"Ніхто зі мною не посперечається, що початок сезону видався для нас не найвдалішим, - прокоментував свої плани на майбутнє Перес-Сала в інтерв'ю Autosport. - Тільки самовідданість і важка праця дозволили нам вивести команду на трасу у Малайзії та довести болід до фінішу. Це було непросто, але тепер ми задоволені своїм становищем.

Наш болід тільки почав свій шлях по сезону-2012, але вже перші його кроки вселяють у нас оптимізм. Та й тритижнева перерва була як не можна до речі. Персонал зміг відпочити і приступити до роботи з потроєним завзяттям. До Гран-Прі Китаю ми, незважаючи на труднощі, у тому числі і фінансові, все ж таки змогли зібрати комплект модернізацій, який дозволить нам додати на прямих і високошвидкісних ділянках. У Шанхаї ми їх і випробуємо. Високих цілей перед командою я ставити не буду, головне зібрати якомога більше інформації про роботу боліда і домогтися високої злагодженості у діях персоналу, особливо на піт-стопах".

теги  HRT, Луїс Перес-Сала


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини