Бос HRT: У той час я збирався просто бути менеджером для молодих пілотів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:41, 10/08/2012 ,

6666_images.jpg (8.96 Kb)Бос команди HRT Луїс Перес-Сала розповів про свої перші враження, коли він тільки-но прийшов у стайню на місце головного менеджера.

"У той час я збирався просто бути менеджером для молодих пілотів-початківців, а також викладати в гоночних академіях і спокійно жити сімейним життям, - сказав Перес-Сала в інтерв'ю El Pais. - Але життя розпорядилося інакше, я пішов на найнепередбачуванішу роботу в світі. Непередбачувану тому, що у Формулі-1 все може піти не так у будь-який момент, і тебе з ганьбою викинуть на узбіччя. Коли я тільки прийшов у HRT, ця стайня всерйоз називала себе іспанською, хоча у неї не було бази, колективу і ніхто не говорив іспанською. Мені належало виконати велику роботу, але саме ці труднощі і зіграли свою визначальну роль у моїй згоді на працевлаштування. Я обожнюю подібного роду складності, чим їх більше, тим краще. І хто зараз скаже, що ми не досягли прогресу ?

Раніше у цій команді кожен робив щось своє, не погоджуючи свої дії з колегами, а модернізації взагалі купувалися у інших стаєнь. Поступово команда скочувалася у прірву, і ніхто не хотів мати з нею справи, навіть самі незначні спонсори. Тепер ми можемо пишатися своєю сучасною базою, відмінною аеродинамічною трубою, іспанським персоналом, першокласними пілотами і одним з найнадійніших болідів. Тепер ми одна сім'я і наш прогрес з кожним місяцем буде все відчутнішим ".

теги  HRT, Луїс Перес-Сала


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини