Бос Force India: Наш новий болід вийшов досить непоганим

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:21, 05/02/2012 ,

allnews-ya1-ru-8913883.jpg (39.08 Kb)Бос команди Force India Отмар Сафнауер зізнався в тому, що новий індійський партнер компанія Sahara дійсно своїми фінансовими вливаннями допомогла команді вирватися з боргової ями. Крім того, нові інвестиції дозволили конструкторам зібрати болід нового покоління, який на думку деяких експертів, зможе перешкодити планам топ-команд перемагати у кожній гонці.


"Не буду кривити душею, рік тому ми дійсно були не в найкращому становищі, оскільки витратили дуже багато грошей на успіх у боротьбі за місця в Кубку конструкторів, - сказав Сафнауер. - Хороші призові частково покрили наші витрати, але залишалися ще борги, і потрібно було за щось будувати новий болід. Саме у той переломний момент прийшла компанія Sahara, завдяки якій ми зараз знаходимося у відмінному фінансовому становищі. Це дає нам можливість, не відволікаючись на пошук нових спонсорів, будувати команду у запланованих напрямках.

Наш новий болід вийшов досить непоганим. Ми постійно отримуємо схвальні відгуки про нього, але наскільки він хороший насправді, ми зможемо дізнатися тільки на трасі у Хересі. Наші конкуренти не залишили торішні боліди, тому сподіватися на удачу ми не можемо. Тільки наполеглива праця здатна у цьому спорті принести плоди ".

теги  Force India, Отмар Сафнауер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини