Бос Ferrari: Весь персонал засмучений цим образливим сходом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:59, 02/09/2012 ,

83_index.jpg (9.7 Kb)Бос команди Ferrari Стефано Доменікалі, коментуючи результати гонки Гран-Прі Бельгії, сказав, що весь персонал команди засмучений сходом лідера чемпіонату Фернандо Алонсо, який разом втратив свою 40-ка очкову перевагу над своїми суперниками, що скоротилася до 24-х.


"Весь персонал засмучений цим образливим сходом, - сказав Доменікалі. - Ми розробили кілька варіантів цікавої стратегії на гонку, і були сповнені надій фінішувати на подіумі, збільшивши, таким чином, відрив від суперників в особистому заліку, але все звалилося в одну мить. Ми були не готові до такого повороту подій в гонці, так як подібне може трапитися з кожним, сподіваємося тільки, що нас подібні інциденти будуть обходити тепер стороною. Болід пролетів дуже близько від голови Алонсо і ми всі побоювалися за його життя, так як він довго не виходив з боліда. Нам пощастило, що все закінчилося без травм.

У Монці на нас чекає нова гонка, де ми постараємося наздогнати все те, що було втрачено у завалі на цьому етапі. Вже завтра вранці ми почнемо підготовку до італійського етапу і постараємося якнайшвидше забути провал у Бельгії ".

теги  Ferrari, Стефано Доменікалі

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини