Бос Ferrari: За найвищі нагороди чемпіонату боротимуться чотири команди

Главная страницаНовини

Опубліковано: 13:51, 11/09/2012 ,

0945_index.jpg (8.99 Kb)Бос команди Ferrari Стефано Доменікалі, коментуючи ситуацію в особистому заліку пілотів, сказав, що, незважаючи на збереження досить великого відриву Алонсо від найближчих суперників, боротьба стала тільки гострішою.

"Алонсо, який фінішував на подіумі у складній для себе гонці, зміг зберегти відрив від конкурентів, і після Спа навіть збільшити його, - сказав Доменікалі. - Основні претенденти зійшли з дистанції, але у боротьбу повернулися наші старі супротивники. Команда McLaren, яка до середини сезону розгубила багато очок, тепер показує феноменально стабільні гонки. Мені, як професіоналу, приємно спостерігати за їх роботою, проте як опоненту стає зрозуміло, що боротьба за титул у самому розпалі, і ще нічого не вирішено.

Крім того, стабільний Кімі також може скласти нам конкуренцію, та й подвійний схід в Італії для Red Bull не означає, що вони припинять боротьбу за титул. За найвищі нагороди чемпіонату боротимуться чотири команди, і ця боротьба зараз тільки загострилась ".

теги  Ferrari, Стефано Доменікалі

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини