Бос Ferrari: Нам потрібно зібрати болід практично з нуля

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:40, 01/12/2011 ,

383382804.jpg (133.96 Kb)Бос команди Ferrari Стефано Доменікалі заявив, що для боротьби за перемоги у наступному році Скудерії доведеться створювати болід з нуля.

"Ми довго радилися і прийшли до рішення, що розвивати болід цього року буде безглуздо, - прокоментував рішення команди Доменікалі в інтерв'ю Autosport. - Ми були занадто повільні у цьому році, щоб сподіватися на те, що цей же болід буде швидшим у наступному. Перед нами поставлені серйозні цілі, досягти яких можна тільки ризиком і наполегливою працею. Усі ці місяці до старту гонки в Австралії, ми будемо занурені у роботу. Про який відпочинок можна говорити, коли останній титул у Кубку конструкторів ми завоювали у 2008?

Ми знаємо про свої слабкі сторони, знаємо, що потрібно робити для виправлення помилок. Головний аспект зараз це аеродинаміка, оскільки видувних дифузорів більше не буде, і аеродинаміка залишається єдиним, навколо чого можна будувати швидкий болід. Для цього у нас є все - фахівці, сучасна труба і потужні комп'ютери. До наступного року ми будемо готові ".

теги  Ferrari, Стефано Доменікалі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини