Бос Ferrari: Ми не можемо бути задоволені своїми результатами

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:22, 24/03/2012 ,

2414_index.jpg (8.01 Kb)Керівник команди Ferrari Стефано Доменікалі сказав, що вже по завершенню Гран-Прі Австралії його стайня знала, що потрібно робити, щоб повернутися у лідери і почати боротися за перемоги.

"Після того як закінчився гоночний вік-енд в Австралії та інженери проаналізували перші дані, стало ясно в чому криються наші проблеми, - прокоментував свої слова Доменікалі. - Зараз ми не можемо бути задоволені своїми результатами, але всі необхідні відомості відправлені на базу, де побував і я, щоб особисто переговорити з технічними директорами та інженерами відділу аеродинаміки. На підставі цих даних хлопці на фабриці скомпонували новий пакет модернізацій, який і вирішить частину наших проблем. Говорити про те, щоб всі проблеми зникли за раз не можна, але навіть невеликого збільшення у швидкості вистачить для того, щоб відіграти кілька позицій в гонці.

Мені приємно, що команда почала свій шлях до перемог, а на даному етапі для нас дуже важливо заробити максимально можливу кількість очок. Вони стануть в нагоді нам у кінці сезону, коли почнеться поділ титулів ".

теги  Ferrari, Стефано Доменікалі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини