Берні Екклстоун назвав голосування щодо нового регламенту на мотори незаконним

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:35, 22/06/2011 ,

340698183.jpg (30.73 Kb)
Бос Формули-1 Берні Екклстоун направив офіційного листа до комісії Формули-1, в якому назвав незаконним голосування Всесвітньої ради з автоспорту, що затвердив новий регламент моторів у Формулі-1 з сезону-2013, повідомляє Telegraph. На думку Екклстоуна, таке голосування суперечило правилам і тому має вважатися недійсним.

Цікаво, що Екклстоун направив свого листа безпосередньо перед зустріччю в готелі "Хітроу", де в середу збереться комісія Ф-1 для обговорення технічного регламенту після 2012 року. На зустрічі будуть присутні представники 12 команд, восьми трас, двох спонсорів, одного виробника моторів, шинників з "Піреллі", а також сам Берні Екклстоун і президент ФІА Жан Тодт.

Нагадаємо, що Всесвітня рада ФІА ще в минулому році затвердила перехід з 2013 року на чотирициліндрові турбомотори об'ємом 1,6 літра. Це рішення було підтверджено в червні 2011 року, але із застереженням, що введення нового регламенту може бути відстрочено. За новий регламент виступають ФІА і Renault, у той час як Mercedes і Ferrari є його супротивниками, а Coswort стверджує, що не готовий до витрат, необхідних для розробки нового мотора.

теги  Берні Екклстоун, ФІА, Жан Тодт, Coswort

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини