Берні Екклстоун: Ми їдемо до Бахрейну

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:33, 29/03/2012 ,

3150_images.jpg (7.28 Kb)Керівник Формули-1 Берні Екклстоун, почувши про хвилю суперечок і спекуляцій у пресі про те, чи пройде Гран-Прі Бахрейну чи ні, вирішив взяти ситуацію в свої руки, і виступив із заявою.


"Гран-Прі Бахрейну бути, - сказав Екклстоун в офіційній заяві. - На даний момент про це не може бути й мови, щоб скасувати поїздку до східного королівства. Зараз я повністю впевнений у безпеці всіх гостей та учасників чемпіонату Формули-1, які поїдуть на гоночний вік-енд Гран-Прі Бахрейну.

Ми їдемо до Бахрейну, як символ того, що спорт і весь світ вірить у цю державу, наша гонка нехай і не допоможе єдності між владою і народом, але стане символом миру і розуміння. Якщо ми своїми змаганнями зможемо хоч якось допомогти в єднанні цієї держави, то значить, багато місяців копітких підготовок і витрачених нервів були віддані не дарма.

Знаєте, я бував у таких місцях, яким далеко до Бахрейну за рівнем демократії і свободи слова, тому, якщо під час гоночного вік-енду ми будемо бачити мирні демонстрації, то це стане явним знаком, що держава знаходиться на шляху до лікування. Ми віримо у Бахрейн і його майбутнє! "

теги  Берні Екклстоун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини