Берні Екклстоун бачить Шумахера на чолі команди Формули-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:17, 25/08/2011 ,

mr-e-with-ms-08.jpg (50.85 Kb)Майбутнє Міхаеля Шумахера залишається туманним, незважаючи на всі запевнення керівництва Mercedes GP та представників семиразового чемпіона світу у тому, що легендарний пілот продовжить співпрацю зі своєю командою і в наступному році.

Очевидним залишається лише той факт, що без наявності конкурентоспроможного боліда на наступний сезон, Шумахер, швидше за все, завершить свої виступи у Королівських перегонах. Але це зовсім не означає, що він піде з Формули-1. Берні Екклстоун упевнений, що людина з таким талантом і досвідом змогла б стати ідеальним керівником будь-якої команди, а тому бачить Міхаеля Шумахера у майбутньому біля керма однієї зі стаєнь Формули-1.

"Якщо чесно я не можу собі уявити Королівські перегони без Шумахера, - заявив одіозний функціонер. - Але якщо вже він і вирішить, що болід не дозволяє йому претендувати на успішний виступ і боротьбу за перемоги, то він зміг би змінити своє призначення. З його досвідом і талантом він би легко став першим номером будь-якої команди Формули-1 ".

теги  Берні Екклстоун, Міхаель Шумахер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини