Бенкендорф: "Ми плануємо перейти на HD - мовлення"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:51, 27/04/2011 ,

0050_1.jpg (36.43 Kb)Генеральний директор Першого національного телеканалу України Єгор Бенкендорф повідомив, що до кінця поточного року Перший національний може перевести своє мовлення, а відповідно і трансляцію Формулу-1, у формат високої чіткості (HD).

Гроші на технічне переоснащення НТКУ передбачені, проте закупівля нового устаткування почнеться тільки тоді, коли вони реально поступлять на рахунки телекомпанії.

Крім того Єгор Бенкендорф подякував президентові "Червоненко Рейсинг" і Автомобільної федерації України Євгенія Червоненка за ініціативу і фінансування купівлі прав на показ чемпіонату світу Формули-1.

"Я б хотів подякувати Євгенію Червоненко, тому що у бюджеті Першого національного цього року не було передбачено грошей на купівлю прав на Формулу-1. Ми пробували, шукали різні можливості, але не знайшли їх, оскільки права дуже дорогі (більше мільйона доларів в рік - прим. ред.) після чого до нас звернувся Євгеній Червоненко, який живе автомобільним спортом. Ми провели ряд переговорів і вже найближчим часом Формула-1 з'явиться на Першому національному. Ми підписали меморандум на три роки, і в цьому заслуга Євгенія Альфредовича" - заявив Єгор Бенкендорф.

теги  формула-1 hd, трансляція на першому національному


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини