Баррікелло: перегони у Сільверстоуні - одні з моїх найулюбленіших

Главная страницаНовини

Опубліковано: 21:46, 05/07/2011 ,

93723c.jpg (.98 Kb)

У 1979-му році команда Williams у Сільверстоуні здобула свою першу перемогу, а в 1997-му - соту. Перемог у легендарної команди не було з 2004-го, але під час домашньої гонки в Williams сподіваються поборотися за очки.

"Останнім часом конфігурація Сільверстоуна кілька разів змінювалася, але характер траси залишився колишнім, - зазначив Сем Майкл, технічний директор. - У цьому році ми будемо працювати в новому комплексі боксів, розташованому в незвичному місці.

Швидкісна траса вкрай вимоглива до аеродинаміки, ми підготували нове переднє антикрило і допрацювали конструкцію дифузора, які плануємо випробувати в цей уїк-енд. Це не означає, що ми не будемо використовувати «видувний» дифузор, адже при натиснутій педалі газу на виході з поворотів він приносить перевагу, але ми випробуємо два рішення, з яких виберемо оптимальний варіант для кваліфікації і перегонів ".

"Перегони у Сільверстоуні - одні з моїх найулюбленіших, - розповів Рубенс Баррікелло. - Мені подобається сюди приїжджати, крім того, вони важливі для нашої команди, адже це наш домашній Гран-Прі.
Цього року організатори знову внесли зміни, цікаво буде стежити за наслідками перенесення комплексу боксів під час вільних заїздів. Всі ми знаємо назви поворотів Сільверстоуна, але пілоти зазвичай використовують числові позначення під час переговорів по радіо. Стартову пряму перенесено, тому поворот Abbey, який раніше був 11-м, став 1-м. Втім, я впевнений - проблем не виникне. У Сільверстоуні виконали неймовірну роботу, і я з нетерпінням чекаю можливості побачити новий комплекс боксів.
Уїк-енд буде непростим для нашої команди. У минулих перегонах ми не використовували переглянутий варіант дифузора і продовжили роботу з ним у Сільверстоуні. Для нас дуже важливо домагатися ефекту від підготовлених новинок ".

"Сільверстоун - дивовижна траса, що поєднує високу швидкість і легендарну історію, я вважаю, що нова ділянка дуже вдало її доповнила, - відмітив Пастор Мальдонадо. - Вперше я виступав тут у 2007-му і з тих пір завжди любив приїжджати до Сільверстоуна. З цією трасою пов'язані приємні спогади, я перемагав тут у GP2 в 2009-м і 2010-му. Мій улюблений поворот - швидкісний Becketts.

Ми зробимо все, щоб добитися прогресу в цей уїк-енд і боротися за очки в перегонах".

теги  Williams, Рубенс Баррікелло, Сем Майкл, Пастор Мальдонадо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини