Асканеллі: здається, що в суботу ми виглядаємо ідіотами, а в неділю - геніями в гонці

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:00, 30/06/2011 ,

63770.jpg (17.4 Kb)

Технічний директор Toro Rosso Джорджіо Асканеллі прокоментував результати виступів команди в перших восьми гонках сезону.

"Виходячи з усіх складових Формули-1, вважаю ми показуємо той рівень, якого можна очікувати від дев'яти команд у чемпіонаті , - цитує Асканеллі офіційний сайт Toro Rosso. - Однак нашою метою є завершення сезону на восьмому місці в Кубку Конструкторів, і на даний час ми займаємо сьоме місце. Тому ми повинні бути задоволені цим, навіть якщо зберегти цю позицію в ході сезону буде важко.

Той факт, що зараз ми перебуваємо на сьомому місці не означає, що ми перевиконуємо план, тому що даний результат в деякій мірі залежить від невдач інших команд.

Так, у перегонах ми виступаємо краще, ніж у кваліфікації. Схоже на те, що в суботу ми виглядаємо ідіотами, а в неділю - геніями в гонці. Але я не став би підписуватися під цією теорією. Існує різниця між нашою кваліфікаційною і гоночною швидкістю. Дещо не працює з технічних причин. Тому ми більше приділяємо часу підготовці до перегонів, ніж до кваліфікації. Іншим фактором є те, що наші пілоти, при всій до них повазі, не витягують максимуму з покришок у кваліфікації ".

теги  Toro Rosso, Джорджіо Асканеллі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини